Print

Waterpolo BelgiŽ : Rangschikking

Vierde Divisie
2016-2017

# Team GP M+ M= M- D+ D- DV Ptn.
1 VZ Gent 18 16 1 1 260 114 146 49
2 Elsene 18 15 0 3 232 154 78 45
3 Mechelen 2 18 14 0 4 274 140 134 42
4 Soignies 18 11 1 6 155 135 20 34
5 Strombeek 2 18 10 2 6 168 148 20 32
6 Blankenberge 18 7 1 10 155 192 -37 22
7 Ensival 18 4 0 14 103 183 -80 12
8 Dendermonde 18 4 0 14 108 196 -88 12
9 Genk 18 3 1 14 134 248 -114 10
10 Orca Bilzen 18 2 2 14 101 180 -79 8


Datum Tijd Thuisploeg  Score Bezoeker 
September 10, 2016 TBA Soignies 10 - 3 Orca Bilzen
September 17, 2016 TBA Genk 7 - 11 Mechelen 2
September 17, 2016 TBA Dendermonde 1 - 4 Blankenberge
September 17, 2016 TBA VZ Gent 14 - 12 Elsene
September 17, 2016 TBA Ensival 7 - 18 Charleroi
September 17, 2016 TBA Ciney 13 - 15 Strombeek 2
September 23, 2016 TBA Blankenberge 6 - 13 Elsene
September 24, 2016 6:30pm Genk 12 - 6 Orca Bilzen
September 24, 2016 8:30pm Soignies 9 - 8 Mechelen 2
September 24, 2016 8:30pm Ensival 9 - 12 Strombeek 2
September 24, 2016 8:30pm Dendermonde 5 - 15 VZ Gent
September 30, 2016 8:30pm Elsene 18 - 8 Ensival
September 30, 2016 TBA Blankenberge 10 - 2 Genk
October 1, 2016 8:00pm Strombeek 2 14 - 0 Dendermonde
October 1, 2016 8:30pm Mechelen 2 11 - 17 VZ Gent
October 1, 2016 8:30pm Soignies 6 - 3 Orca Bilzen
October 7, 2016 TBA Blankenberge 11 - 11 Soignies
October 8, 2016 8:00pm Strombeek 2 10 - 10 VZ Gent
October 8, 2016 8:30pm Mechelen 2 19 - 6 Orca Bilzen
October 8, 2016 8:30pm Ensival 14 - 8 Genk
October 8, 2016 9:30pm Dendermonde 3 - 13 Elsene
October 14, 2016 8:00pm Elsene 12 - 9 VZ Gent
October 14, 2016 TBA Blankenberge 8 - 3 Orca Bilzen
October 15, 2016 8:00pm Strombeek 2 8 - 11 Mechelen 2
October 15, 2016 8:30pm Soignies 9 - 3 Ensival
October 16, 2016 2:30pm Genk 13 - 9 Dendermonde
October 22, 2016 TBA VZ Gent 11 - 16 Aalst
October 22, 2016 TBA Soignies 2 - 7 Charleroi
October 22, 2016 TBA La LouviŤre 2 13 - 4 Mechelen 2
October 22, 2016 TBA Blankenberge 13 - 7 Strombeek
November 5, 2016 6:30pm VZ Gent 26 - 8 Genk
November 5, 2016 7:30pm Mechelen 2 20 - 6 Blankenberge
November 5, 2016 8:30pm Ensival 4 - 3 Orca Bilzen
November 5, 2016 8:30pm Dendermonde 3 - 10 Soignies
November 12, 2016 6:30pm Genk 7 - 15 Strombeek 2
November 12, 2016 7:00pm Mechelen 2 15 - 8 Elsene
November 12, 2016 8:30pm Soignies 6 - 10 VZ Gent
November 12, 2016 8:30pm Dendermonde 4 - 3 Orca Bilzen
November 12, 2016 9:00pm Ensival 10 - 6 Blankenberge
November 18, 2016 8:00pm Elsene 17 - 10 Genk
November 19, 2016 6:30pm VZ Gent 18 - 6 Orca Bilzen
November 19, 2016 8:00pm Strombeek 2 8 - 4 Soignies
November 19, 2016 8:30pm Ensival 3 - 9 Mechelen 2
November 19, 2016 9:30pm Dendermonde 4 - 9 Blankenberge
November 25, 2016 TBA Blankenberge 9 - 13 VZ Gent
November 26, 2016 6:30pm Genk 3 - 17 Mechelen 2
November 26, 2016 8:00pm Strombeek 2 10 - 5 Orca Bilzen
November 26, 2016 8:30pm Soignies 8 - 9 Elsene
November 26, 2016 8:30pm Ensival 8 - 4 Dendermonde
December 2, 2016 8:00pm Elsene 16 - 1 Orca Bilzen
December 2, 2016 TBA Blankenberge 12 - 15 Strombeek 2
December 3, 2016 6:30pm VZ Gent 22 - 7 Ensival
December 3, 2016 7:00pm Mechelen 2 24 - 2 Dendermonde
December 3, 2016 8:30pm Soignies 14 - 6 Genk
December 9, 2016 8:30pm Elsene 20 - 9 Blankenberge
December 10, 2016 6:30pm Orca Bilzen 10 - 10 Genk
December 10, 2016 6:30pm VZ Gent 18 - 2 Dendermonde
December 10, 2016 7:00pm Mechelen 2 15 - 8 Soignies
December 17, 2016 TBA Leuven 22 - 4 Blankenberge
January 20, 2017 8:00pm Elsene 14 - 9 Dendermonde
January 20, 2017 TBA Orca Bilzen 8 - 14 Mechelen 2
January 21, 2017 6:30pm Genk 10 - 5 Ensival
January 21, 2017 6:30pm VZ Gent 15 - 8 Strombeek 2
January 21, 2017 8:30pm Soignies 11 - 7 Blankenberge
January 27, 2017 TBA Orca Bilzen 5 - 11 Blankenberge
January 28, 2017 6:30pm VZ Gent 16 - 5 Elsene
January 28, 2017 7:00pm Mechelen 2 22 - 5 Strombeek 2
January 28, 2017 8:30pm Dendermonde 15 - 4 Genk
January 28, 2017 8:30pm Ensival 3 - 9 Soignies
February 3, 2017 8:00pm Elsene 10 - 5 Strombeek 2
February 3, 2017 TBA Blankenberge 12 - 22 Mechelen 2
February 3, 2017 TBA Orca Bilzen 8 - 3 Ensival
February 4, 2017 6:30pm Genk 3 - 17 VZ Gent
February 4, 2017 8:30pm Soignies 9 - 7 Dendermonde
February 10, 2017 8:00pm Elsene 12 - 17 Mechelen 2
February 10, 2017 TBA Orca Bilzen 11 - 9 Dendermonde
February 11, 2017 6:30pm VZ Gent 14 - 4 Soignies
February 11, 2017 7:30pm Blankenberge 10 - 8 Ensival
February 11, 2017 8:00pm Strombeek 2 14 - 7 Genk
February 17, 2017 TBA Blankenberge 8 - 6 Dendermonde
February 17, 2017 TBA Orca Bilzen 6 - 8 VZ Gent
February 18, 2017 6:30pm Genk 11 - 18 Elsene
February 18, 2017 8:30pm Soignies 10 - 5 Strombeek 2
February 18, 2017 8:30pm Mechelen 2 16 - 5 Ensival
February 25, 2017 6:30pm VZ Gent 13 - 6 Mechelen 2
February 25, 2017 8:30pm Ensival 7 - 14 Elsene
February 25, 2017 9:30pm Dendermonde 7 - 10 Strombeek 2
March 3, 2017 8:00pm Elsene 11 - 9 Soignies
March 3, 2017 TBA Orca Bilzen 6 - 6 Strombeek 2
March 4, 2017 7:30pm Genk 8 - 13 Blankenberge
March 4, 2017 8:30pm Dendermonde 9 - 5 Ensival
March 5, 2017 7:00pm Mechelen 2 20 - 5 Genk
March 5, 2017 8:00pm Strombeek 2 5 - 10 Elsene
March 10, 2017 TBA Orca Bilzen 6 - 12 Elsene
March 11, 2017 6:30pm Genk 7 - 8 Soignies
March 11, 2017 8:00pm Strombeek 2 7 - 2 Blankenberge
March 11, 2017 8:30pm Dendermonde 10 - 8 Mechelen 2
March 17, 2017 9:30pm VZ Gent 14 - 6 Blankenberge
March 17, 2017 TBA Orca Bilzen 5 - 10 Soignies
March 18, 2017 8:30pm Strombeek 2 11 - 1 Ensival
March 18, 2017 TBA Ensival 0 - 5 VZ Gent